Dantel Pike Modeli Pike Ornegi Dantelden

Yeni evlenecekler evini kendi zevklerine göre süsleyecekler işte tam size göre bir yatak Odası Dantel Pike Modeli, bu yatak örtüsü örneğini görüpte beğenmeyen bayan yoktur sanırım, Dantelden örülmüş elişi göznuru dantel Yatak örgüleri ni görünce insanın içinden bir tanede ben örsem aceba örülüşü nasıldır kolaymıdır gibi düşünceler geciyor. Benden geçti şahsen böyle bir düşünce fakat bizim komşumuz Aslıhan abla sağolsun bunu kendisinin örebileceğiniz söylemesi ile hayallerim gercek oldu diyebilirim. İnşallah bu yaza bir takım bana örecek örüncede yenimoda.blogspot.com ziyaretcilerimle Dantel yastıkları, dantel pike örtüsünü ve dantel yorgan takımı örneklerinin resimlerini sizlerle paylaşırım. Şimdilik Sağlıcakla kalın değerli arkadaşlar.

Dantel Yeşil renkli Pike Örneği ve Dantel Yastık Modelleri

Incoming search terms:

  • dantellı abıyeler
Bu yazı Moda kategorisine gönderilmiş ve , , , , , , , , , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle