Rus esintili Gizia Defilesi

Gizia defilesinin dekorayonu koleksiyonundaki temaya uygun olarak siyah-beyazdı. Seyriciler çoğunlukla rustu. Zaten ne zaman GIZIA markasının reklamlarına veya tasarımlarına bakşam rus tarzına hitap ettiğini düşünürdüm, dün bir kez daha buna emin oldum. Yabancı mankenler birbirinden güzeldi ama tek türk manken olarak defileye çıkan Tuğçe Kazaz en güzelleriydi. Kıyafetlerde siyah beyaz, fuşya, turuncu ve leoparlar hakimdi resimlerdede gördüğünüz gibi. Ayna tarzı işlemeler, çiçek ve kurdele detaylarda elbiseleri renklendirmişti. İşte dünün ilk defilesi olan Gizia’dan görüntüler, söz sizde..

Incoming search terms:

  • gızıa
Bu yazı Moda kategorisine gönderilmiş ve , , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şu HTML etiketlerini ve özelliklerini kullanabilirsiniz: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle