Renkli Ojeler Değişik Modeller

Renkli Ojeler Değişik Modeller

oje Renkli Ojeler Değişik Modeller

Renkli Ojeler Değişik Modeller

Kadın dünyasında gün geçmiyor ki  yeni bir değişiklik olmasın .Bizler sizlere son günlerin  popüler oje şekli olan manyetik  oje hakkında .Bu ojeleri bilinen oje markaları buldu ve çıkardı.Bu serinin en renkli   ve en dikkat çekici yönü metalik renkler olmasıdır.

oje 1 Renkli Ojeler Değişik Modeller

Renkli Ojeler Değişik Modeller

oje 2 Renkli Ojeler Değişik Modeller

Renkli Ojeler Değişik Modeller

oje 3 Renkli Ojeler Değişik Modeller

Renkli Ojeler Değişik Modeller

 

Metalik renkler ve üzerinde oluşan dalgalar harika görünüyor. Metalik renklerden oluşan renkleri seven ve hoşlanan bayanların tam tercihi olacaktır. Bu  ojeler bayanları daha havalı gösteriyor. Bayanları olduğundan farklı yani dahada bakımlı  gösteriyor.

oje 5 Renkli Ojeler Değişik Modeller

Renkli Ojeler Değişik Modeller

Peki bu manyetik oje nasıl sürülüyor diye merak edenler vardır. Anlatalım öncelikle kalın bir tabaka halinde tırnaklarınıza ojeyi sürün.Hemen ardından oje ile satılan mgneti tırnağınıza yaklaştırın ama sakın değdirmeyin. Bu halde 5-10  saniye bekleyin daha sonra aynı işlemi diğer tırnaklara da uygulayın .Eğer magnete oje bulaşırsa temizlemeden kullanmayın.Bu işin püf noktası magneti oje kurumadan yaklaştırmaktır. Kurursa istenilen performans alınmaz o zamanda  hoşunuza gitmez.Son 1-2 yıldır tırnak boyama çok moda oldu eskiden bu kadar yayğın değildi .Nadir olarak görünürdü ama şimdi hemen hemen herkesin tırnakları ojeli.

 

 

 where to buy clomid online safely, where to buy clomid online safely

Bu yazı Moda Dünyası kategorisine gönderilmiş ve ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*
Sizin bir script,virus ya da zararli bir yazilim olmadiginizi, asagidaki kodu dogru girerek yapacaginiz yorum ile anlamis olacagim. Guvenlik geregi yapilan bir uygulamadir. Girmeniz gereken kodun uzerine tiklayarak, kodlari sesli olarakda dinleyebilirsiniz. Bu resme tiklayarak harfleri sesli olarak dinleyebilirsiniz.
Guvenlik kodunu sesli dinle